+421 907 746 845

info@geodesign.sk

Novinky

Prelomové rozhodnutie Úradu pre ochranu hospodárskej súťaže

Úrad zakázal bezdôvodnú diskrimináciu systémov bez tesniacich prahov.(celá správa)

Brnte sa efektvne
NavigáciaseparatorÚvodná stránkaseparator Bráňte sa efektívne

Keď udrú povodne, čas je rozhodujúci faktor. Je to otázka schopnosti byť v správny čas na správnom mieste pripravený chrániť majetok a ľudské životy.

Mobilné protipovodňové hradenia AQUA BARRIER™ sú živým príkladom skĺbenia rýchlosti    a spoľahlivosti. Už od roku 1995 získavajú rešpekt nielen vo Švédsku, Anglicku, Nemecku či Francúzsku ale i v USA a na Novom Zélande a v Austrálii.

 

 

Krása AQUA BARIÉR je v ich jednoduchosti. Ideálny 45° sklon oceľovej konštrukcie a membrána na návodnej strane sú základnými predpokladmi pre konštrukciu bez nákladných kotviacich betónových prahov. V porovnaní s inými typmi mobilných hradení so základovým prahom tak klient dokáže ušetriť až 40%.

Rýchlo upínanie europaliet, panelov z preglejky či duralových panelov zase znamená, že na montáž nie je potrebné žiadne dodatočné náradie. Všetko čo potrebujete je jeden pár rukavíc.

Naviac, vďaka maximálnej skladateľnosti a rozkladateľnosti hradení nikdy neprenášate viac ako 23 kilogramov. Obsluhu bariér tak zvládne aj jeden človek pričom za 1hodinu dokáže postaviť až 100m 1m vysokej bariéry.

 

Stavba AQUA BARIÉR je až 50x rýchlejšia ako budovanie bariér z vriec s pieskom. Jedna europaleta pokrýva plochu, na ktorú by inak bolo potrebné až 1500kg piesku. Dlhá životnosť galvanizovanej ocele a duralu a možnosť opakovaného použitia jednotlivých prvkov bariéry garantujú vysokú návratnosť investície.

Maximálna mobilita bariér zase minimalizuje architektonickú rizikovosť daného urbanistického riešenia. 

 

Copyright © 2008 Geodesign, s.r.o.

Design and Technology by MONOGRAM – TYPO3 Specialist